Anteny.net

Anteny.netMarkowy wzmacniacz sygnału Wi-Fi Xiaomi Wi-Fi Range Extender Pro

Mocny wzmacniacz sygnału Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro

Xiaomi Wi-Fi Range Extender Pro posiada dwie mocne  wbudowane wysokowydajne anteny, które rozszerzą sygnał routera głównego oraz wzmocnią jego sygnał, ponadto urządzenie wybiera automatycznie najlepszy kanał sieci aby zapewnić mniejsze zakłócenia oraz prędkości pobierania nawet do 300Mb/s.

Mimo kompaktowych rozmiarów umożliwia połączenie nawet z 64 urządzeniami jednocześnie, do każdego pomieszczenia w Twoim domu. Aby skonfigurować Repeater wystarczy pobrać aplikację Xiaomi Home i postępować według wskazówek na ekranie, konfiguracja urządzenia jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Rozbuduj swoją sieć bezprzewodową

Mi Wi-Fi Range Extender Pro bezprzewodowo łączy się z routerem, wzmacniając i rozszerzając siłę sygnału WiFi do każdego zakątka domu - nawet do tych trudno dostępnych miejsc, takich jak łazienki, balkony, sypialnie. Zapewnia to zwiększony zasięg niezawodnego i szybkiego Internetu dla urządzeń takich jak notebooki, tablety, smartfony, konsole do gier i inteligentne telewizory.

Łatwo rozszerz sygnał WiFi

Xiaomi Mi WiFi Range Extender pomoże Ci łatwo rozszerzyć zasięg sygnału sieci. Umieść urządzenie w pobliżu routera, włącz zasilanie i poczekaj, aż żółta lampka kontrolna zacznie migać. Zeskanuj kod QR, aby zainstalować aplikację i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby dodać urządzenie. Gdy wskaźnik zmieni kolor na niebieski, parowanie zostanie zakończone. Teraz możesz po prostu odłączyć i podłączyć WiFi Repeater w miejscu zapewniającym najlepszą jakość sygnału sieci WiFi i zasięg w Twoim domu, bez konieczności ponownej konfiguracji urządzenia.

2×2 antena zewnętrzna, 300Mbps WiFi

Dodaj wzmacniacz sygnału Xiaomi, aby znacznie przyspieszyć grę i oglądanie filmów. Wzmacniacz sygnału Mi Wi-Fi Range Extender Pro jest teraz wyposażony w zewnętrzną antenę 2×2, która utrzymuje prędkość transmisji 300Mbps WiFi, zwiększając jednocześnie stabilność sygnału.

Pobierz aplikację Mi Home i znajdź najlepszą lokalizację

Aby uzyskać najlepszy sygnał WiFi, Mi WiFi Repeater Pro musi być umieszczony gdzieś pomiędzy routerem a martwą strefą i mieć silny i stabilny sygnał z routera - można to sprawdzić za pomocą aplikacji Mi Home.

Nie trzeba już kupować kolejnego routera, Repeater Mi Wi-Fi Range Extender Pro to najlepszy sposób na zwiększenie zasięgu twojej sieci!
 

Dane techniczne:

 • Marka: Xiaomi
 • Nazwa: Mi Wi-Fi Range Extender Pro
 • Model: R03
 • Wersja europejska
 • Typ łączności: Bezprzewodowy
 • Kolor: Czarny
 • Komunikacja sieciowa: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n
 • Częstotliwość sieci WiFi: 2.4 GHz
 • Ilość anten: 2
 • Prędkość przesyłu danych: 300 Mbps
 • Obsługa do 64 urządzeń jednocześnie

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!