Anteny.net

Anteny.netAntena panelowa MIMO HONEY MIMO 18HV 2x NŻ

Antena panelowa MIMO HONEY MIMO 18HV 2x NŻ
HONEY 18  to panelowa, dwupolaryzacyjna, abonencka antena kierunkowa o zysku energetycznym 18 dBi, przeznaczona do pracy w paśmie 2,4 GHz. Została zaprojektowana do zestawiania linków MIMO w standardzie 802.11n działających na średnich dystansach.


Antena jest doskonałym rozwiązaniem w miejscach, gdzie planuje się uruchomienie usługi dostępu do Internetu dla użytkowników komputerów przenośnych, laptopów i telefonów komórkowych wyposażonych w bezprzewodową kartę sieciową standardu 802.11bgn (mimo) z możliwoscia dołączenia anteny zewnetrznejd Dzięki bardzo nowoczesnej konstrukcji pracuje optymalnie na odległościach od kilkuset metrów do 6 kilometów względem stacji bazowej (w zależności od zastosowanych urządzeń oraz długości kabla antenowego), wykonanie z materiałów o niskiej tłumienności  osiąga duży zysk mimo małych wymiarów.


Antena zalecana do wpsółpracy z systemami w technologii MIMO oraz NSTREME DUAL. Obudowa wykonana z odpornego na promieniowanie UV PVC. Mocowanie pozwala na pełną regulację kątą pochylenia anteny.Nowoczesne promienniki  anteny zostały wykonane w technologii mikropaskowej i umieszczone pomiędzy aluminiowym ekranem, a osłoną niskotłumiennego tworzywa ABS. Zabezpiecza to antenę przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych oraz gwarantuje trwałość i niezmienność parametrów w czasie eksploatacji.


Antena posiada zwarcie zapobiegające indukowaniu się na wyjściach w czasie wyładowań atmosferycznych prądu stałego, chroniąc urządzenia radiowe podłączone do anteny.


zalety


  • modułowa budowa zapewnia powtarzalności parametrów mechanicznych i elektrycznych

 

  • nowoczesna elegancka i dyskretna

 

  • praca w polaryzacji - pionowa pozioma

 

  • duży zysk energetyczny jak na małe wymiary  

 

  • niskie VSWR

 

Dane techniczne:


częstotliwość - 2400-2500MHz

impedancja - 50Ω

VSWR - < 1.5

polaryzacja - pozioma, pionowa

zysk - 18dBi

szerokość wiązki (-3dB): pozioma - 30°

szerokość wiązki (-3dB): pionowa - 32°

wymiary - 200x200x35mm

waga - 0.95kg

złącze - 2xGniazdo Nż

odporność na wiatr - 200 km/h

 

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!