Anteny.net

Anteny.netRouter LTE 3G na karte sim ZTE mf283+ WiFi 300 Mbps

Router LTE 3G na karte sim ZTE mf283+ WiFi 300 Mbps

 

Markowy  Router ZTE MF283+

Gwarancja producenta 24 miesiące

Polska dystrybucja, Polska instrukcja, Polskie MENU

NIE POSIADA BLOKADY SIM-LOCK

Działa z każdą siecią : ORANGE, PLUS, T-MOBILE, PLAY, AERO 2, CYFROWY POLSAT  itd...
WERSJA POWYSTAWOWA POSIADA ŚLADY UZYWANIA ORAZ ODBARWIENIA SŁONECZNE.

NAJNOWSZA WERSJA wersja sprzętowa !!!

ZTE MF283+ to zaawansowany technologicznie router działający w oparciu technologie 4G LTE CAT4, 3G DC-HSPA+ /HSPA/UMTS 900/2100M oraz 2G EDGE/GPRS/GSM. Urządzenie umożliwia dostęp do internetu mobilnego zarówno za pośrednictwem sieci LAN jak i WIFI. Dodatkowo, ZTE MF283+ może również działać jako modem DSL oraz router bezprzewodowy. Sygnał WIFI może być dzielony pomiędzy wielu użytkowników jednocześnie. To co odróżnia mf283+ od pozostałych routerów to możliwość bezpośredniego podłączenia telefonu analogowego.

Zarządzanie routerem jest proste i odbywa się z poziomu przeglądarki internetowej. W przypadku, kiedy pojawią się utrudnienia w dostępie do sieci mobilnej, do urządzenia można zamontować dwie dodatkowe anteny zewnętrzne. ZTE MF283+ świetnie sprawdzi się zarówno w firmie jak i w domu.

Router posiada dwa wyjścia antenowe dla systemu LTE -4G.

To pierwsze tego typu urządzenie, które wspiera technologię LTE. Wbudowany modem zapewnia połączenia z siecią o przepustowości do 150Mbps w technologii 4G, a także jest wstecznie kompatybilny z technologią 3.5G (DC-HSPA+ 42 Mbps).
 
Ponadto, na obudowie routera znajdują się 1 interfejs USB, do którego  można podłączyć dysk przenośny lub pendrive i współdzielić je w lokalnej sieci LAN/WLAN.
 

Specyfikacja:

  • Interfejs telefoniczny: 2 porty telefoniczne PSTN RJ-11 do podłączenia telefonów analogowych (tylko aparaty DTMF/z wybieraniem tonowym).
  • Interfejs LAN Ethernet: 4 porty RJ-45 o prędkości 10BaseT/100BaseTX z Auto-MDIX IEEE 802.3.
  • Interfejs WiFi: 802.11 b/g/n (standard n do 150 Mbps) tylko 2,4 GHz. Maksymalnie 32 użytkowników WiFi i można wybrać ograniczenie z listy od 1 do 32 (ograniczenie to nie dotyczy użytkowników portów LAN). Można utworzyć Multi SSID (max 2 sieci z odrębnym SSID). Ponadto posiada: WPS (WiFi Protected Setup), czarna lista MAC oraz funkcję izolacji AP (można wyłączyć możliwość ruchu pomiędzy klientami WiFi).
  • Interfejs USB: wyłącznie jako gniazdo serwisowe (nie ma możliwości podłączenia dysku zewnętrznego).
  • Antena zewnętrzna: 2 gniazda female SMA (inaczej SMAf, tj. żeńskie SMA) do anteny typu MIMO 2T2R (podwójna/dualna antena, aby osobno obsługiwać nadawanie i odbieranie sygnału w LTE). Kable należy kupować z wtykami SMAm (tj. męskie SMA).
  • Wymiary: 132,4×65,5×6,7 mm.
  • Funkcje routera: filtrowanie MAC+IP+Port TCP/UDP/ICMP, przekierowanie portów TCP/UDP/IP, filtrowanie adresów URL, protokół UPnP, DMZ i oczywiście serwer DHCP. Choć tego nie podają, działa także VPN: PPTP Passthrough oraz L2TP Passthrough (innych protokołów nie sprawdzałem).

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!