Anteny.net

Anteny.netMini karta USB NANO 150Mbps 100mW 2,4 GHz WI-FI

Mini karta USB NANO 150Mbps 100mW 2,4 GHz WI-FI

 

 

Zastosowanie produktu

 

Bezprzewodowa karta USB Nano umożliwia połączenie laptopa lub komputera stacjonarnego z siecią bezprzewodową z prędkością 150Mb/s. To miniaturowe urządzenie zostało opracowane dla zapewnienia jak największej wygody. Po połączeniu do portu USB komputera może już tam pozostać, zarówno w domu jak i podczas podróży. Umożliwia również korzystanie z zaawansowanych zabezpieczeń i łatwą instalację.

 

 

Miniaturowe wymiary - podłącz i zapomnij

 

Dzięki miniaturowym wymiarom i wyjątkowemu wzornictwu możesz podłączyć urządzenie do dowolnego portu USB i je tam pozostawić, bez obaw o blokowanie dostępu do sąsiednich portów USB lub wypadanie urządzenia przy przenoszeniu laptopa.

 

Sabilne połączenie bezprzewodowe w standardzie N z prędkością do 150Mb/s

 

Urządzenie jest zgodne ze standardami 802.11 b/g/n i pozwala na szybką bezprzewodową transmisję danych z prędkością do 150Mb/s idealną dla pozbawionych opóźnień gier online oraz strumieniowych transmisji wideo.

 

 

Zaawansowane zabezpieczenia - obsługa szyfrowania WPA / WPA2

 

Szyfrowanie WEP nie jest już namocniejszym i najbezpieczniejszym zabezpieczeniem sieci bezprzewodowych. Urządzenie TL-WN725N wspiera szyfrowanie WPA/WPA2, stworzone przez Wi-Fi Alliance™, promujące zgodność systemów przy zachowaniu bezpieczeństwa sieci bezprzewodowej i skutecznej ochony użytkowników.

 

 

Łatwe użytkowanie dzięki dołączonej płycie CD

 

Karta NANO dostarczana jest z płytą CD zawierającą oprogramowanie pozwalające na łatwą instalację urządzenia i skonfigurowanie parametrów połaczenia sieci bezprzewodowej, w tym także jej zabezpieczeń, nawet przez początkujących użytkowników.

 

 

  • Miniaturowe wymiary: 18.6x15x7.1mm (0.73x0.59x0.28cala)

  • Połączenia bezprzewodowe w standardzie N z prędkością do 150Mb/s

  • Obsługa standardu WMM (Wi-Fi Multimedia) umożliwiającego płynną, strumieniową transmisję danych takich jak wideo, muzyka, rozmowy wideo

  • Obsługa programowego WPS

  • Zaawansowane zabezpieczenia: Obsługa 64/128-bitowych zabezpieczeń WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK (TKIP/AES) oraz IEEE 802.1X

  • Obsługa Windows XP 32/64bit, Vista 32/64bit, Windows 7 32/64bit, Windows 8 32/64 bit Windows 10 32/64

  • Obsługa połączeń w trybach ad-hoc i infrastruktury

  • Zgodność z produktami działającymi w standardach 802.11b/g/n

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!