Anteny.net

Anteny.netAntena aktywna USB DUAL BAND AC 10m HIGH POWER do 10km - wysoka prędkość 600 Mb / s

Antena jest idealnym rozwiązaniem na kempingu, dla kierowców TIRów oraz dla każdej osoby podróżującej na całym świecie a także dla wszystkich którzy maja słaby sygnał WI-FI w laptopie czy komputerze stacjonarnym.


W dobie szybkiego internetu szerokopasmowego, nadchodzących nieuchronnie wielogigabitowych transmisji w sieciach 5G operatorów GSM, czy internetu światłowodowego masz wrażenie, że Twoje stare WiFi działa wolniej niż internet? Odpowiedzią na rosnące potrzeby transmisji większej ilości danych przy wyższych prędkościach jest zestaw USB w standardzie AC to jedyna taka antena na rynku.

Oferowana antena dzięki solidnej podstawie może być wykorzystany niemalże w każdych warunkach - jest to rewelacyjne rozwiązanie dla kierowców TIR jak i osób dużo podróżujących po całym świecie  - sprawdzi się przy poszukiwaniu sieci w najbliższej okolicy, na kempingu, na stacji benzynowej czy parkingu przy autostradzie - regulacja wbudowanej anteny W KAŻDEJ PŁASZCZYŹNIE pozwoli ją skierowaćw dowolne miejsce skąd jest najlepszy sygnał - kabel USB 2.0 o długości 10metrów pozwala na swobodne umieszczenie anteny w miejscu o optymalnym odbiorze.

Antena nadaje się znakomicie do poszukiwania sieci jak również jako bardzo mocny zestaw abonencki - może ona z powodzeniem zastąpić zestaw złożony z karty USB oraz anteny zewnętrznej - tutaj wszystko jest w jednej obudowie - zastosowanie wysokiej jakości kabla USB  eliminuje wszelkie straty  - USB jest cyfrowym portem - kabel USB  nie wprowadza żadnych strat - jest to inaczej niż w przypadku połączenia pomiędzy kartą USB oraz anteną, gdzie każdy metr kabla nawet dobrej klasy to strata minimum 0,47dB.

Oferowana antena oparta jest na nowy chipsecie RFL8811  600Mbps - moc wyjściowa karty to 2000mW dzięki wbudowanej antenie WiFi SKY 36dBi pozwala na realizację nawet bardzo odległych połączeń.

Najnowszy Model- - - ZALETY:

 • ergonomia i bezpieczeństwo - nowoczesny uchwyt z duża opcja regulacji dzieki  temu praca z kartą jest wygodniejsza, z karty nie wystaje nieporęczna antena co przeszkadzało zwykle w pracy, czy mogło ulec uszkodzeniu, - zaś w porównaniu z tanimi kartami bez anteny j sygnał  jest bardzo silny, nawet w odległości kilku kilometrów od nadajnika ( przy zewnetrznym nadajniku odpowiedniej mocy w warunkach widoczności ).
 • Na co dzień cieszysz się spektakularnymi prędkościami w standardzie AC. I gdy niespodziewanie potrzebujesz podłączyć się do sieci starszego typu, cały czas jesteś kompatybilny z dawnymi routerami b/g/
 • prędkość WiFi AC do 433 Mb/s - z prędkościami w 5 GHz na pobranie ogromnych ilości danych (telewizja HD, gaming online) nie musisz już tyle czekać ! Doświadcz mniejsznego buforowania, najwyższej prędkości transmisji i to niemal bez lagów w gamingu
 • prędkość WiFi N do 200 Mb/s - dzięki większemu zasięgowi 2.4GHz swobodniej dzielisz się ze znajomymi plikami danych, wysyłasz, a po chwili ktoś ogląda, słucha i czyta także przez mur czy ścianę budynku
   

Specyfikacja:

 • Prędkość aż do 433MBps w paśmie 5GHz, lub aż do 200Mbps w 2.4GHz
 • przewód 10m USB
 • Dual Band 2.4GHz lub 5GHz
 • standardy pracy a/b/g/n/ac
 • Wsparcie dla 64/128-bitowego szyfrowania WEP, WPA, WPA-PSK/WPA2-PSK
 • całkowita integracja z systemem operacyjnym Windows 10
 • samoczynne wznawianie połączenia
 • kompatybilność z Windows 7, Windows 7 64bit, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, MAC, LINUX


Do anteny można zastosować router dostępny w naszej ofercie i udostepnic sygnał wifi oraz kablem innym użytkownikom.

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!