Anteny.net

Anteny.netNajmocniejsza pokojowa antena kierunkowa 17 dBi 2m przewodu RP-S

Najmocniejsza pokojowa antena kierunkowa 17 dBi 2m przewodu RP-SMA

 

Antena pokojowa 17 V MAX TRANSFER  jest najlepszą anteną pokojową na rynku - można ją podłączać do wszelkich bezprzewodowych kart sieciowych i Access Pointów  oraz do telefonów bezprzewodowych, wideo-senderów i kamer bezprzewodowych na 2,4 GHz. W każdym przypadku pozwala na około 6-krotne zwiększenie zasięgu urządzenia  Antena jest przystosowana do pracy wewnątrzoraz oraz na zewnątrz pomieszczeń.

Parametry techniczne:

    Zysk energetyczny - 17dBi

    Kąt promieniowania w płaszczyźnie poziomej - 34° (-3dB)

    Kąt promieniowania w płaszczyźnie pionowej - 36° (-3dB)

    VSWR - 1,4 

    Impedancja - 50 Ohm

    Kabel 2 metry zakończony złączem RP-SMA


    SPOSÓB UŻYTKOWANIA I ZASTOSOWANIE

    1. Antenę należy postawić na komputerze i skierować w stronę Access Pointa lub bezprzewodowego Routera/nadajnika  2,4 GHz.

    2. Kabel przykęcić złączem RPSMA do zamontowanej w komputerze karty WLAN lub routera .

    3. Cieszyć się silnym sygnałem i maksymalnymi transferami.    W zestawie nie ma karty radiowej, komputer musi posiadać karte radiowa z wyjściem RP-SMA.    Jest to antena przydatna także do zastosowań przenośnych (np przy laptopach) wszędzie tam, gdzie potrzeba jest dodatkowego wzmocnienia sygnału anteny wewnętrznej. Jej rozmiar oraz budowa sprawia, że idealnie zmieści się praktycznie wszędzie - do każdego etui od dowolnego laptopa, zachowując przy tym doskonałe parametry pracy (maksymalne transfery).

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!