Anteny.net

Anteny.netMobilna Antena GSM HSPA+, UMTS, HSDPA dla modemów HUAWEI 5m

Mobilna Antena Parabolicyna 18dBi GSM HSPA+, UMTS, HSDPA dla modemów HUAWEI 5m 

W skład zestawu wchodzi antena paraboliczna z promiennikiem wykonanym w technologii mikropaskowej. Zestaw charakteryzuje sie znakomitymi osiągami w pasmie 900-1800-2100MHz .  Antena zapewnia wysoki zysk energetyczny istotny przy zestawianiu dalekozasięgowych połączeń GPRS, UMTS,HSDPA,3G, HSPA+, LTE Wysoka kierunkowość anteny gwarantuje małą  wrażliwoość na zakłócenia oraz bardzo dobrą jakoość  połączeń również w terenie, w którym występują duże zagęszczenie sieci GSM oraz wysoki poziom szumów. Zysk energetyczny anteny  wynosi 18dBi daje optymalne osiągi. Antenę mozna  wykorzystać, będąc na wczasach, kempingu, w podróży lub też wszędzie tam, gdzie wcześniej żadna antena mobilna (np. BAT na magnes )  nie wykrywała dostepnych w okolicy sieci GSM. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie potrafią bez Internetu żyć i dostęp do sieci jest dla nich niezbędny ;-)


Zasięg przy dobrych warunkach to nawet 15 km od stacji BTS operatora GSM. Czasza 35+40cm ze specjalnym uchwytem który można regulować w zakresie do 60 stopni.


 

 

Antena zapakowana jest w specjalną, plastikową walizkę, która umożliwia bezproblemowe jej przenoszenie z miejsca na miejsce:


W walizce jest wszystko co potrzeba, aby zamontować antene na dowolnej powierzchni takiej jak:


-dach samochodu


-szyba samochodu


-szyba w oknie


-rura balkonowa


-uchwyt antenowy


Dane techniczne:

Zysk energetyczny: 18dBi 

Polaryzacja: pionowa i pozioma 

Kąt promieniowaniaw płaszczyźnie poziomej: 15 stopni 

Kąt promieniowaniaw płaszczyźnie poziomej: 15 stopni 

Częstotliwość: 850 + 950 MHz oray 1750 + 2150 MHz 

Wymiary - 40/35cm 

Opis konektora:

Starannie wykonany 5-metrowy konnektor na kablu H-155 / RF5 z końcówkami FMEż / Nm.

 

Prosty sposób na zakup sprawdzonego i gotowego do użycia konektora dostosowanego do własnych potrzeb i umożliwiającego podłączenie dowolnej anteny na złączu N.


Opis przejściówki:

Przejściówka umożliwia podpięcie dodatkowej anteny zewnętrznej co znacznie poprawia zasięg samych kart modemowych, które bez anteny zewnętrznej są po prostu słabe. Zdjęcie przedstawia stosowną przejściówkę o długości ok 20cm.

Huawei E173 E353U-2, E156G, E160, E169, E176, E176g, E122 (na życzenie mozemy dodac przejscówke do innego modelu modemu wystarczy jego model wpisac w polu komentarz podczas składania zamówienia )

 

 

 

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!