Anteny.net

Anteny.netMiernik Sygnału Satelitarnego SATFINDER LX U84 z diodą

Miernik poziomu sygnału satelitarnego. To proste i wygodne w obsłudze urządzenie służy do ustawienia odpowiedniego poziomu sygnału odbieranego przez antenę satelitarną. Strojenie odbywa sie przy pomocy regulowanego potencjometru , a wynik pomiarów obrazuje wychyłowy wskaźnik. Urządzenie wyposażono w przetwornik piezoelektryczny, który umożliwia dokładne i szybkie ustawienie anteny. Użycie miernika odbywa się przy pomocy gniazd typu F, zamieszczonych po obu stronach obudowy.

SATELITE Finder jest bardzo prostym i wygodnym w obsłudze urządzeniem do ustawiania optymalnego poziomu sygnału odbieranego przez antenę satelitarną. Miernik został wyposażony we wskaźnik wychyłowy poziomu sygnału oraz sygnalizator o zmiennym natężeniu dźwięku, ułatwiający dokładne i szybkie ustawienie pozycji anten. To co wyróżnia ten model spośród innych rozwiązań to dodatkowe 2 diody kontrolne (22kHz , H/V) ułatwiające odnalezienie satelity. Dzięki wychyłowym i dźwiękowym (zmienna modulacja dźwiękowa) wskaźniku poziomu sygnału, regulowanej czułości oraz bardzo łatwej obsłudze tego urządzenia każdy bez problemu poradzi sobie z precyzyjnym ustawieniem anteny zarówno analogowej jak i cyfrowej DVB-S DVB-S2 .Specyfikacja techniczna:

    Zakres częstotliwości: 950-2150 MHz
    Wzmocnienie: 17 dB
    Zakres: -25dBm ~ +75dBm
    Zakres mierzonych poziomów: LNB gain 52-60dB
    Wzmocnienie: 55 dB
    Czułość : 7uV under 55dB gain, 15dB three carrier C/N
    Zasilanie: DC 13-18V ( z odbiornika satelitarnego) lub zasilacza i baterii 14,4V
    Wskaźnik polaryzacji poziomej / pionowej
    Wskaźnik sygnału 22kHz


Cechy urządzenia:

    Podświetlany wskaźnik poziomu sygnału umożliwia pracę także wieczorem
    Konstrukcja miernika zapewnia bardzo prostą intuicyjną obsługę dzięki temu zaoszczędzimy na wysokich kosztach instalatora!
    Urządzenie nie wymaga baterii
    Miernik posiada pokrętło regulacji czułości
    Wskaźnik polaryzacji poziomej i pionowej

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!